משפצים? לפני מעבר? כל שירותי ההובלות

הובלותאם אתם עומדים לבצע שיפוץ נרחב בבית, אם אתם עוברים לבית חדש, אם אתם זקוקים להובלה ביתית או העברה של משרד, חשוב שתדעו יותר על שירותי הובלות.

הובלה איכותית לפני מבוססת על יותר מקצועיות מכפי שניתן לתאר במבט ראשון. לא מספיק להיות בעלי משאית או רכב מסחרי גדול כדי להציע שירות מצוין.

שירות מצוין ניתן על ידי חברה שמספקת אנשי הובלות מנוסים, ביטוח לרכב ההובלה וביטוח של הפריטים השונים. חשוב גם שיהיו אנשי מקצוע שבקיאים בפירוק והרכבה של רהיטים וכן ציוד שיוכל לעזור במקרה שלא קיימת מעלית. לעיתים, תוספת של מנוף הוא הדרך הטובה ביותר להעלאה או הורדה של פריטים כבדים או מגושמים במיוחד.

הובלה בראש שקט

מי ששמע בעבר על הובלות מכיר את החשש מפני חברות הובלה שלא נוהגות בהגינות. חברות פחות רציניות או לא מקצועיות עשויים לנסות למשוך את הלקוחות המתעניינים באמצעות מתן הצעת מחיר נמוכה במיוחד. שביעות הרצון מתפוגגת עד מהרה כאשר מתברר בסופו של דבר שסעיפים שונים ומשונים שלא נמסר לגביהם דבר וחצי דבר פשוט צצים ומיקרים את ההובלה, לעיתים בשיעור מאוד ניכר.

כדי לזכות באמת בהובלה בראש שקט חשוב לעשות זאת באמצעות חברת הובלה רצינית ואמינה. איך מוצאים את החברה הזאת? קודם כל, רואים שמדובר בחברה שלא מוסרת הצעת מחיר בטלפון, מבלי לראות את הדירה, מבלי להבין מה בדיוק מעבירים ומהם התנאים בדירה, שמשפיעים על המחיר (ועל כך נדון בהמשך).

חברה רצינית תגיע להסכם על הלקוח בצורה כתובה, כאשר כל הסעיפים החשובים נזכרים ולא צפויות הפתעות של הרגע האחרון. לחברה כזאת יהיו ממליצים רבים, גם באינטרנט וגם מחוצה לו. חברות כאלה אולי לא תהיינה הכי זולות, אבל המחיר יהיה הוגן ואיכות העבודה – גבוהה.

איך נקבע המחיר

מי שזקוק לשירותי הובלה שואל את עצמו בוודאי על פי אילו קריטריונים נקבע המחיר. באופן כללי, ככל שיש צורך להעביר יותר ציוד, יותר רהיטים, יותר ארגזים, כך המחיר יהיה גבוה יותר. יחד עם זאת, יש עוד כמה קריטריונים שישפיעו על המחיר.

  • מרחק – ככל שקיים ריחוק גיאוגרפי רב יותר מנקודת המוצא לנקודת הסיום של ההובלה, המחיר יהיה גבוה יותר. יש כמובן מחיר מינימלי, גם אם המרחק קרוב למדי.
  • פריטים מיוחדים – פריטים כבדים במיוחד עשויים להיות מתומחרים במחיר מיוחד. כספת, פסנתר, רהיטים שמצריכים פירוק והרכבה. גם חדרי שרתים מורכבים, בהובלות למשרדים ועסקים, מתומחרים באופן ייחודי.
  • יש או אין מעלית – כאשר ההובלה נעשית בבניין ללא מעלית, יש בכך כדי ליקר את הביצוע. במיוחד הדבר נכון כאשר מדובר בקומה גבוה (רביעית או שלישית, למשל, ולא קומה ראשונה).
  • גישה – אם הגישה קשה במיוחד, אם לא ניתן לקרב את רכב ההובלה לקרבת מקום ויש צורך בעברה תוך שימוש בעגלות מיוחדות, יש בכך כדי ליקר את ההובלה.
  • מכשור מיוחד – אם יש צורך במנוף, יש תמחור נוסף. כך גם במידה ומדובר במנוף גבוה במיוחד.

רוצים לדעת איך להתמקח על מחיר הובלה? הנה המדריך השלם שיעזור לכם למצוא הובלה משתלמת

גם הובלות קטנותהובלות

ומה עוד חשוב לדעת לגבי הובלות? ראשית, יש כיום מחשבונים ואפילו אפליקציות שמאפשרים להשוות מחירים ולקבל הצעות מחיר מכמה חברות במקביל. שנית, יש בנמצא חברות הובלה שמספקות גם שירותי הובלה קטנים, שלא משתלם לבצע באופן שגרתי ועל ידי משאית גדולה. נוסף על כך, פריטים ייחודיים או יקרים במיוחד, תכשיטים וכדומה, כדאי להעביר לבד ברכב הפרטי למען השקט הנפשי.

Picture of עיצוב פנים אריק סלומון

עיצוב פנים אריק סלומון

אריק סלומון מעצב וגרפיקאי. בוגר לימודי עיצוב ואדריכלות, מנהל מייסד המרכז לעיצוב פנים בשראל - המקום המקצועי ביותר בעולם העיצוב, אדריכלות ונוף.

צרו איתנו קשר
השאירו פרטים או התקשרו כבר עכשיו והמומחים שלנו יסייעו לכם!
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!