הום סטיילינג לבית

הום סטיילינג
עיצוב הבית השתנה ללא הכר בשנים האחרונות. כך למשל, את הסלון ניתן לפתוח למרחבים ולאור טבעי, חדר השינה, לעומת זאת יכול, ומומלץ שיהיה, אפלולי ואינטימי יותר ואילו המטבח צריך להיות גם נעים לעין אך חשוב מכך, שימושי.

לרוב, הום סטיילינג לבית אינו כרוך בתקציב גדול ואף לא בעבודות שיפוץ נרחבות. יש להבין כי עיצוב פנים מקצועי נועד להוסיף אווירה לבית, להרחיב את החלל, להיות נעים למגורים ולהתחשב בכל כמויות האור הטבעי אותן ניתן לנצל.

למי מתאים הום סטיילינג?

התשובה היא חד משמעית: לכולם. עיצוב הבית משתנה אחת לתקופה כאשר רוכשים פריטי ריהוט חדשים, אך החלל נותר זהה. לכן, עיצוב מקצועי של הבית יכול לסייע בניצול המרחב באופן הטוב ביותר. חידושים תקופתיים של עיצוב הבית מעניקים תחושה של אנרגיה טובה, רעננות, אופי ייחודי, תצוגה חדשה של הריהוט והאביזרים ותחושת חשק ושמחה לשוב הביתה.

שיקולי תקציב בהום סטיילינג

לעיתים נדרשת רק התאמה מחודשת של מספר פריטי עיצוב על מנת לחולל את השינוי המשמעותי, או לשנות את מיקום הרהיטים. במקרים אחרים, אפשר לצבוע קיר אחד בחדר בצבע שונה על מנת להעניק תחושת רעננות מוחלטת למרחב.

כך או אחרת, אין צורך לרוץ לבנק ולבקש הלוואה. ניתן לבצע את השינויים בקלות, ביעילות, ובעיקר במתינות, אם מתחשבים בהיבטים הבאים:

עבודת שטח מקדימה – יש להכיר את מגוון רשתות החומרים לבית, חנויות עיצוב שאינן יקרות, חנויות ריהוט, צבעים, חשמלאים ובעלי מקצוע אמינים וישרים עליהם ניתן לסמוך גם מבחינת המחיר וגם מבחינת המקצועיות.

כל מה שנעים – הום סטיילינג לבית צריך להתמקד בעיקר בתחושה טובה, באביזרים מהנים ובסגנון עיצוב המבטא את האישיות ומשדר אסתטיקה, יופי ונוחות.

שפע ניסיון – בכל פעם מה מתבקש השינוי בעיצוב הבית, כבר קיים הניסיון מהעיצוב הקודם. קיימת הכרות עם החלל, על חסרונותיו ויתרונותיו, כך שההתחשבות בהיבטי תאורה, אחסון, אוורור וסגנון, משתכללים עם הזמן.

שפע אנרגיה חיובית – לא משנה איזה סגנון הום סטיילינג נבחר לעיצוב הבית, יש להקפיד על הרמוניה, ארגון אביזרים וחפצים באופן נעים ואסתטי המשדר אנרגיה חיובית לבית ולדייריו.

ההיכרות הרחבה עם מגוון הרשתות בהן ניתן לרכוש פריטי עיצוב לבית, ועם מגוון אנשי המקצוע וחומרי הגלם כגון קרמיקה, צבעים, עץ, חשמל, אלומיניום וכולי, מאפשרת רכישה נבונה החוסכת בכספים ושכירת אנשי מקצוע מהימנים וישרים.

יחד עם זאת, יש להתחשב בפתגם 'זול הוא יקר', ולכן נדרשת בדיקה מדוקדקת של טיב החומרים והרקורד מקצועי של בעלי המקצוע. התנהלות כלכלית נבונה בעת עיצוב הבית, תאפשר עמידה בתקציב ולעיתים גם קצת עודף כסף.

למה צריך הום סטיילינג?בית

תחום זה נועד ליצירה, עיצוב מהיסוד של בית חדש, ועיצוב מחדש של בית ישן. ניתן לבטא באמצעות ההום סטיילינג את כל התכניות והחלומות שתמיד היו בנוגע לעיצוב, ויש להבין כיצד לעשות זאת באופן מקצועי.

Picture of עיצוב פנים אריק סלומון

עיצוב פנים אריק סלומון

אריק סלומון מעצב וגרפיקאי. בוגר לימודי עיצוב ואדריכלות, מנהל מייסד המרכז לעיצוב פנים בשראל - המקום המקצועי ביותר בעולם העיצוב, אדריכלות ונוף.

צרו איתנו קשר
השאירו פרטים או התקשרו כבר עכשיו והמומחים שלנו יסייעו לכם!
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!