שש טעויות פנג שוואיי נפוצות

צרו איתנו קשר
השאירו פרטים או התקשרו כבר עכשיו והמומחים שלנו יסייעו לכם!

מה  שכולנו רוצים בבית הוא שפע אנרגיה, המזמנת הזדמנויות גדולות, בריאות מעולה, שמחה וכמובן אהבה. פנג שוואיי מלמד כי הסביבה צריכה להכיל שפע היבטים אלו, ואנרגיה טובה המסייעת להובלת שפע לחיים

פנג שוואיי עוסק בשינוי פרטני של הסביבה האישית כך שתהפוך להיות חיובית ומשגשגת יותר. יחד עם זאת, קיימות טעויות פנג שוואיי רבות אותם עושים אנשים המעצבים את ביתם עלפי תורה זו, ובכך משבשים את זרימת האנרגיה בבית.

קיימת שיטה לתקן טעויות פנג שוואיי!

למרות שמפתה ביותר "להאשים" את הבית, היות וחדר השינה קטן מידי או שהרצפה עקומה מדי, יש לזכור שכל סביבה מגיעה עם יתרונות וחסרונות, ועם תכנון פנג שוואיי טוב, ניתן לשנות את החלקים הפחות יפים במרחב.

אם יש הרגשה של תקיעות מבלי תשובות לשינוי בעיות העיצוב בביתך, הדבר האחרון שעליך לעשות הוא לחשוב שמשהו לא בסדר בך או בביתך ולהמשיך לדאוג בקשר לזה.

7 טעויות נפוצות כשמעצבים את הבית בסגנון פנג שוואי וכיצד לפתור אותן:

1. צד אחד של המיטה צמוד חזק מידי לקירמיטה

המיטה בפינה אינה מאפשרת זרימת אנרגיה טובה כשאתה ישן. השינה גורמת לך להיראות צעיר יותר ומיקום המיטה צריך להיות משוחרר מעט. מיטה הממוקמת בפינה פגיעה ביותר היות ולא ניתן לברוח ממנה בקלות במצב התקפה.

עכשיו, ברור שאנשים אינם מותקפים במיטתם על בסיס יומי, אך מבחינה ביולוגית, אם מיקום המיטה אינו אידיאלי, אדם מרגיש פגוע ולא נוח. בנוסף, יש לומר את המובן מאליו, כשאדם אינו ישן בצד האהוב עליו במיטה, הוא חווה בעיות מורכבות במערכת היחסים!

2. מסדרון חשוך, עצוב ומפחיד

למרות שניתן לדבר במשך שעות על השלכות מסדרונות אפלים, הכניסה לבית, בין אם היא רשמית או לא, צריכה להיות בהירה ביותר. אם אתה סבור שזה מקסים שערימת ענפי עצים מכסה את הדלת, או שאתה מסתכן במורד שביל חשוך מתוך מחשבה שזהו סגנון עיצוב בעל השפעה דרמטית, אתה טועה!

זהו סגנון עיצוב המכניס אנרגיה רעה לבית, ואתה זקוק לאור וכניסה חיובית על מנת ליצור חוויות חיוביות בחלל שלך. צבע, אור, יצירות אמנות, ואולי אפילו מעט עציצים, מאירים את הכניסה לביתך.

3. טלוויזיה בחדר השינה היא מילה גסה

דבר ראשון, היא רוצחת מערכת יחסים. אחרי הכול, אם אתה מעביר מערכת יחסים עם הטלוויזיה, למה אתה זקוק לבן או בת זוג? עכשיו, אם הצלחת לנהל מערכת יחסים עם טלוויזיה בחדר השינה, גם אם אתה נשוי באושר, הטלוויזיה מכניסה אנרגיה רעה באמצעות החשמל שהיא פולטת, כשהקרינה משבשת גם את מערכת החיסון הבריאה ביותר!

בנוסף, מבחינה פסיכולוגית, יש אפקט של הפנוט ושטיפת מוח כשמנסים להירדם ולישון. הפרסומות והתשדירים השונים חודרים לתת הכרה שלך בזמן העירות והשינה – לא כדאי לישון מול הטלוויזיה!

4. הותרת צנרת פגומה מעט במשך זמן מהצנרת

המוטו בבית צריך להיות: אפילו אם זה שבור מעט, תקן את זה מיד. כשהאינסטלציה בעייתית, צריך לתקן אותה במהירות! האינסטלציה משקפת את הזרימה האנרגטית הסובבת את הבית.

יחד עם זאת, בעיות ניקוז, דליפות ובעיות אינסטלציה אחרות בדרך כלל משתקפות גם בחיים הפיננסיים, באנרגיה האישית  או אפילו בבריאות. אסור להניח לאינסטלציה מקולקלת מעט להישאר כך. אלא לתקן אותה בהקדם האפשרי!

5.מראות זו מול זו 

שתי מראות זו מול זו על קירות נגדיים יוצרות מערבולת של האנרגיה המקפצת ביניהן. עיצוב זה תוקע באופן אגרסיבי את האנרגיה, במיוחד כשהמראות גדולות.

6.צמחים מפלסטיק בבית

הם מעבירים מסר ביתי של מוות! לכן יש להכניס רק עציצים אמיתיים לבית. לא להניח להם להיות מכוסים אבק, ולא להרוג אותם, או להניח להם לצמוח מלוכלכים. צמחים צריכים להיות תמיד מטופחים, מתוחזקים היטב, ו"מאושרים"!

היתרות המשמעותי ביותר של פנג שוואיי הוא שתמיד ניתן לשפר כל חלל, ובדרך כלל בקלות. מזל טוב על עיצוב בין בסגנון חיובי משלך!

עיצוב פנים אריק סלומון

עיצוב פנים אריק סלומון

אריק סלומון מעצב וגרפיקאי. בוגר לימודי עיצוב ואדריכלות, מנהל מייסד המרכז לעיצוב פנים בשראל - המקום המקצועי ביותר בעולם העיצוב, אדריכלות ונוף.

צרו איתנו קשר
השאירו פרטים או התקשרו כבר עכשיו והמומחים שלנו יסייעו לכם!
מאמרים אחרונים מהבלוג
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!