קופסאות מעוצבות

קופסאות מעוצבות לעיצוב הפנים של הבית

בתקופה של היום, קופסאות לעיצוב הבית מתאימות לעיצוב פנים מינימליסטי או מסורתי. מאמר זה מציג את הסגנונות הייחודיים לעיצוב הבית עם קופסאות, המתאימות לכל סגנון עיצוב מועדף. עיצובי קופסאות נהדרים מסייעים להבלטת עיצוב הפנים הכללי של הבית. מאמר זה סוקר דוגמאות עיצוב קופסאות אותן ניתן להתאים באופן אישי לכל סגנון עיצוב.

קופסאות הן פריט עיצוב בו ניתן להשתמש על בסיס יומי. לכן יצירת עיצוב הקופסאות צריכה למשוך את העין היות וניתן להשתמש בה במשך שנים, במיוחד עם מגמות בעיצוב פנים של מוצרים מתכלים או מתחדשים.

קופסה אמנותית

לאנשים המעוניינים לשלב פריטי עיצוב עם אמנות הקירות, מתאים להשתמש בקופסאות אמנותיות, שכן הן מאפשרות ליצור אוסף אישי ייחודי המתאים להעדפות אמנותיות בסגנונות שונים.

הקופסאות זמינות במגוון אפשרויות על בסיס ההעדפות שלכם, והמחירים משתנים בהתאם לגודל ההדפסים והאם אתם מעדיפים לתלות על הקירות קופסאות עם או ללא מסגרות.

קופסה בסגנון מעצבים

אידיאלית לאנשים שמתאימים סגנון עיצוב אחד. כל קופסה מתרכזת סביב פריט מקורי המתאים לסגנון עיצוב הפנים של הבית. היצירה מגיעה בתוך ארגז עץ בסגנון תיבת תצוגה.

הקופסה מגיעה אף עם עלון המסביר את מושגי העיצוב המשמשים ליצירת הפריט, כמו גם מספר אלמנטים מפתיעים קטנים יותר. כבונוס נוסף, ניתן לרכוש פריטי עיצוב דרך חנויות מקוונות.

קופסאות לעיצוב פינות שונות בבית

ניתן לעצב פינה אחת בבית עם קופסה מעוצבת, או לפזר מספר קופסאות המתאימות לסגנונות העיצוב של כל חדר, בסגנון אירופאי. כל הפריטים מגיעים מאירופה, אך מתאימים לנושא שאושר.

ניתן אף להזמין פריטים יחידים בבחירה אישית, המגיעים עם חוברת המסבירה את מוצאם התרבותי. מדי פעם, קופסאות עשויות להכיל פריטי עיצוב אישיים בנוסף לתפאורה.

קופסה עם שיק – שוברת את תבניות העיצוב המקובלות, זמינה בעיצוב מסוגנן, סובבת נושא עיצוב נבחר ומותאמת אישית לשימוש חוזר, בגווני שחור ולבן. כל קופסה מכילה אף כרטיס המפרט את הטיפים הנפוצים ליצירת המראה המסוגנן הטוב ביותר לבית.

קופסה בסגנון סקנדינבי – זוהי קופסה משמחת שמטרתה להפיץ את האסתטיקה המינימליסטית הקשורה למורשת השבדית. היא מציעה מבט חדש על העיצוב הנורדי, ומכילה פריטי עיצוב בהתאמה אישית, המגיעים בנפרד עם כרטיסי מידע המתארים כל פריט.

עם כל סגנונות הקופסאות הזמינים כיום, אין זה מפתיע שקופסאות רבות מתאימות לעיצוב פנים בסגנונות שונים, והפכו לנושא עיצוב פופולארי. יותר ויותר אנשים מתאימים קופסאות מהודרות למגוון סגנונות אסתטיקה ותקציבים.

עיצוב פנים אריק סלומון

עיצוב פנים אריק סלומון

אריק סלומון מעצב וגרפיקאי. בוגר לימודי עיצוב ואדריכלות, מנהל מייסד המרכז לעיצוב פנים בשראל - המקום המקצועי ביותר בעולם העיצוב, אדריכלות ונוף.

צרו איתנו קשר
השאירו פרטים או התקשרו כבר עכשיו והמומחים שלנו יסייעו לכם!
צרו איתנו קשר​
מאמרים אחרונים מהבלוג
צרו איתנו קשר
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!